05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

ABSOLWENCI 2007/2008


KLASA 6a
Wychowawca:
Renata Gowin

Uczniowie:

  1. Marta Bielawska
  2. Natalia Błaszczyk
  3. Konrad Bojczuk
  4. Magda Dajnowska
  5. Małgorzata Dudkiewicz
  6. Adam Jagłowski
  7. Tomasz Janiszewski
  8. Marta Kędzierska
  9. Michał Kopeć
  10. Krzysztof Krasucki
  11. Łukasz Kwiatkowski
  12. Żaneta Luzak
  13. Karolina Mazurkiewicz
  14. Damian Olejnik
  15. Damian Paduch
  16. Jan Piwowarek
  17. Kinga Strzemieczna
  18. Konrad Walenciuk
  19. Justyna Wiącek
  20. Patryk Wiącek
  21. Amanda Wiśniewska
  22. Kacper Wiśniewski
  23. Sebastian Woźniak
  24. Paulina Wójcik
  25. Angelika Zimmermann
  26. Wiktor Żegliński
  27. Klaudia Kobryń

KLASA 6b
Wychowawca:
Marta Żółkiewska

Uczniowie:

  1. Joanna Bogusz
  2. Kamil Celewski
  3. Krzysztof Dąbrowski
  4. Kamil Domański
  5. Arkadiusz Gortat
  6. Filip Grudniewski
  7. Dagmara Jaworska
  8. Paulina Karczewska
  9. Mateusz Lachowicz
  10. Paulina Łukawska
  11. Adrianna Łyszkowska
  12. Łukasz Maliszewska
  13. Michał Małek
  14. Błażej Małota
  15. Edyta Mebratu
  16. Kamil Mergner
  17. Damian Mikusek
  18. Hubert Obrębski
  19. Maciej Pietraszko
  20. Ewelina Pietruszka
  21. Marzena Sidorenko
  22. Adam Sierański
  23. Paulina Stalkoper
  24. Mateusz Sulgostowski
  25. Dorota Szlomkowska
  26. Angelika Szymańska
  27. Izabela Tadzik
  28. Aleksandra Węgrzynowicz

KLASA 6c
Wychowawca:
Andrzej Faliszewski

Uczniowie:

  1. Piotr Dmoch
  2. Michał Golański
  3. Danuta Górzyńska
  4. Damian Kakietek
  5. Aleksander Karasiński
  6. Damian Kowalski
  7. Mateusz Kwiecień
  8. Katarzyna Lubańska
  9. Magdalena Łukaszewska
  10. Beata Michalska
  11. Ewa Michalska
  12. Sylwia Mrozowska
  13. Joanna Patanowska
  14. Piotr Radziak
  15. Damian Słaby
  16. Kamil Szczęsny
  17. Michał Targoński
  18. Izabela Wiśniewska
  19. Bartosz Krukowski

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.