05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

ABSOLWENCI 2009/2010


KLASA 6a
Wychowawca:
Joanna Wiśniewska

Uczniowie:

  1. Mateusz Boczkiewicz

  2. Krystian Chojnacki

  3. Maria Derbich

  4. Anna Dmoch

  5. Jakub Gambin

  6. Jakub Gos

  7. Karolina Jabłońska

  8. Maciej Jurzyk

  9. Kamil Kaczkowski

  10. Zuzanna Kalińska

  11. Zofia Karczewska

  12. Paweł Klucznik

  13. Wojciech Kozłowski

  14. Natalia Krupa

  15. Przemysław Kuczyński

  16. Marcin Lipiński

  17. Emilia Łukawska

  18. Aleksandra Łyszkowska

  19. Katarzyna Mechocka

  20. Marta Nieszporek

  21. Łukasz Olejnik

  22. Dominika Pajka

  23. Weronika Radzikowska

  24. Karolina Ryczałek

  25. Adam Siedlecki

  26. Dominika Sulgostowska

  27. Patryk Szymańczak

  28. Aleksander Wargocki

  29. Kacper Wróbel

  30. Joanna Zenoberg


KLASA 6b
Wychowawca:
Anna Tarłowska

Uczniowie:

  1. Weronika Bargiel

  2. Agnieszka Bogusz

  3. Izabela Bołoz

  4. Marcin Chęcik

  5. Krystian Cynowski

  6. Damian Czarnecki

  7. Michał Dąbrowski

  8. Adrian Dobrzański

  9. Magdalena Góralczyk

  10. Milena Iwańska

  11. Anna Jadczak

  12. Maciej Kaczor

  13. Magdalena Kilijańska

  14. Artur Kniewski

  15. Piotr Kobierecki

  16. Justyna Łukaszewska

  17. Klaudia Oleszko

  18. Radosław Paćko

  19. Marlena Pietrzak

  20. Iga Pompe

  21. Arkadiusz Sidorenko

  22. Michał Sierakowski

  23. Maciej Sobieraj

  24. Aleksandra Stalkoper

  25. Oliwia Stefańska

  26. Paula Wężowczyk

  27. Nikodem Zygmunt


KLASA 6c
Wychowawca:
Bogumiła Krzywicka

Uczniowie:

  1. Daniel Barnowski

  2. Monika Bryła

  3. Anna Dickson

  4. Łukasz Golański

  5. Natalia Golian

  6. Natalia Jedrzejewska

  7. Łukasz Łuszczewski

  8. Marta Majewska

  9. Krystian Markosyan

  10. Izabela Mendygrał

  11. Magdalena Pietrzak

  12. Mateusz Pietrzak

  13. Katarzyna Plewa

  14. Paweł Puchała

  15. Natalia Stanicka

  16. Patrycja Ślesińska

  17. Natalia Targońska

  18. Klaudia Tybor

  19. Mateusz Wieczorek

  20. Marta Woźniak

  21. Ewelina Zielińska


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.