05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

ABSOLWENCI 2011/2012


KLASA 6a
Wychowawca:
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

Uczniowie:

  1. Mikołaj Baranowski

  2. Małgorzata Biegała

  3. Artur Bołoz

  4. Michał Cegliński

  5. Kamil Celejewski

  6. Aleksandra Filczak

  7. Klaudia Gąsińska

  8. Anna Głowacka

  9. Jakub Godawski

  10. Bartosz Golonka

  11. Michał Grudniewski

  12. Andrzej Gruszka

  13. Piotr Jeżewski

  14. Marta Kalota

  15. Aleksandra Kilijańska

  16. Wiktoria Król

  17. Marianna Majecka

  18. Marcin Makowski

  19. Wiktor Malarz

  20. Rafał Milewski

  21. Damian Pelc

  22. Jan Piórkowski

  23. Karolina Purwin

  24. Klaudia Rodak

  25. Katarzyna Sawiak

  26. Aleksander Sierociński

  27. Jakub Sierociński

  28. Radosław Strzelewicz

  29. Marta Suska

  30. Natalia Warchulska

  31. Karolina Wysocka

  32. Izabela Zaraś

  33. Adrian Żakowski


KLASA 6b
Wychowawca:
Iwona Dobiesz

Uczniowie:

  1. Michał Banderowicz

  2. Dominik Barnowski

  3. Anna Bryła

  4. Damian Bugajski

  5. Piotr Czmiel

  6. Marta Dziekańska

  7. Marcin Jasiński

  8. Hubert Konecki

  9. Zuzanna Kostrzewa

  10. Katarzyna Kowalska

  11. Paweł Kozaryna

  12. Magdalena Kozicka

  13. Dominika Krzysiak

  14. Jagoda Marczewska

  15. Gabriela Masłowska

  16. Karolina Niewczas

  17. Marcel Omieciński

  18. Maciej Ostaszkiewicz

  19. Daria Palińska

  20. Robert Pieńkowski

  21. Adrian Pietraszek

  22. Katarzyna Piwowska

  23. Kinga Przybyło

  24. Dawid Puchała

  25. Adrian Słaby

  26. Dawid Stefański

  27. Kinga Szepioła

  28. Błażej Szymański

  29. Wiktoria Tybor

  30. Natalia Wielogórska

  31. Daniel Wyleziński


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.