05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

ABSOLWENCI 2012/2013


KLASA 6a
Wychowawca:
Bogumiła Krzywicka

Uczniowie:

  1. Auguścik Mateusz

  2. Bondaruk Adrian

  3. Dąbrowska Magdalena

  4. Kieraga Sebastian

  5. Kostana Kalina

  6. Łomińska Agata

  7. Łuszczyńska Aleksandra

  8. Majewska Agata

  9. Nowak Mariusz

  10. Obrębski Michał

  11. Oleszko Nikola

  12. Pietraszek Mateusz

  13. Radziewicz Jakub

  14. Sawiak Paulina

  15. Stępniewski Artur

  16. Szymańczyk Weronika

  17. Szymańska Klaudia

  18. Tadzik Mateusz

  19. Tokarz Karolina

  20. Warych Nikola

  21. Zielińska Aleksandra

  22. Zięba Aleksandra

  23. Kashkash Oskar


KLASA 6b
Wychowawca:
Joanna Wiśniewska

Uczniowie:

  1. Dołężka Mateusz

  2. Gontarczyk Kacper

  3. Jaworski Kacper

  4. Kostrzewa Patrycja

  5. Kuczyński Piotr

  6. Kwiecień Dorota

  7. Łojszczyk Adrian

  8. Mocianko Kacper

  9. Pichler Magdalena

  10. Pietraszek Szymon

  11. Pokropek Anna

  12. Pośniak Klaudia

  13. Przybyło Natalia

  14. Pyl Marcin

  15. Sawicki Maciej

  16. Siedlecka Alicja

  17. Sierociński Jakub

  18. Strzeszewski Kamil

  19. Martyna Stefańska

  20. Suska Anita

  21. Suska Anna

  22. Suska Natalia

  23. Wąsikowska Marta

  24. Wężowczyk Maciej

  25. Wróbel Karolina

  26. Zielińska Paulina


KLASA 6c
Wychowawca:
4,5 - Anna Tarłowska
6 - Beata Starzec

Uczniowie:

  1. Chęcik Jakub

  2. Cholewa Daniel

  3. Goździkowska Julia

  4. Goździkowski Kacper

  5. Gruszecka Marta

  6. Jakubiak Anna

  7. Jaworki Szymon

  8. Kacprzak Sandra

  9. Kamjszczak Paulina

  10. Kamiński Jakub

  11. Kucharski Jakub

  12. Miśkiewicz Julia

  13. Parol Monika

  14. Piórkowska Karolina

  15. Pudełek Łucja

  16. Pukropek Karolina

  17. Słowińska Ewelina

  18. Szulc Adrian

  19. Wasiak Maciej

  20. Wilk Weronika

  21. Wiszniewski Mateusz


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.