05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

ABSOLWENCI 2014/2015


KLASA 6a
Wychowawca:
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

Uczniowie:

  1. Julia Bąba

  2. Weronika Filczak

  3. Igor Jaszczyszyn

  4. Jakub Kaczkowski

  5. Mateusz Kostrzewa

  6. Jakub Kowalczyk

  7. Izabela Kozicka

  8. Mateusz Łuczyński

  9. Jakub Łuniewski

  10. Patryk Michałowski

  11. Mateusz Miszczak

  12. Alan Rogoś

  13. Bartosz Ruszkowski

  14. Adam Sala

  15. Jagoda Skoneczna

  16. Katarzyna Tomaszewska

  17. Paulina Zembrzuska


KLASA 6b
Wychowawca:
Iwona Dobiesz

Uczniowie:

  1. Szymon Chyłek

  2. Patryk Czechowski

  3. Dawid Derbich

  4. Paweł Jakubowski

  5. Gabriela Jankowska

  6. Justyna Jankowska

  7. Krzysztof Kobierecki

  8. Karolina Kostrzewa

  9. Hubert Majewski

  10. Emilia Mękal

  11. Dominik Michałowski

  12. Przemysław Ogonowski

  13. Karol Pietraszek

  14. Eryk Strzelczyk

  15. Emilia Szulimowicz

  16. Martyna Szymańska

  17. Miłosz Wolny

  18. Mikołaj Wróbel


KLASA 6c
Wychowawca:
Marta Żółkiewska

Uczniowie:

  1. Dawid Andryszek

  2. Adrian Barnowski

  3. Anna Bolejko

  4. Aleksandra Celejewska

  5. Julia Cichecka

  6. Bartłomiej Gut

  7. Klaudia Iżycka

  8. Piotr Jakubowski

  9. Dominika Kwiecień

  10. Przemysław Lutek

  11. Katarzyna Malanowska

  12. Natalia Obrębska

  13. Damian Piórkowski

  14. Michał Skrzypczyk

  15. Kacper Soporek

  16. Agata Suska

  17. Dawid Traczyk

  18. Gabriela Wasilewska

  19. Aleksandra Wintmiller

  20. Albert Wiśniewski


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.