05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

STRONA PROJEKTU

Program "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu" jest długofalowym projektem, którego pierwsza edycja w roku 2017/2018 jest skierowana do klas 1-3 szkół podstawowych. Celem organizatorów jest przede wszystkim edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania. Program został przygotowany we współpracy z dietetykami, pedagogami i partnerami. W ramach projektu została przygotowana platforma edukacyjna – rozbudowana strona www, z której nauczyciele i rodzice będą mogli pobierać materiały edukacyjne i inspiracje do tego, jak prowadzić działania z zakresu kulinarnej edukacji.

Bardzo ważnym elementem programu będzie tworzona przez szkoły mapa DOBRYCH DZIAŁAŃ, gdzie każda placówka będzie mogła pochwalić się swoimi przedsięwzięciami w temacie zdrowego żywienia. Mapa, poza możliwością podzielenia się własnymi dokonaniami, będzie też inspiracją dla innych szkół. Szkoły będą mogły również wziąć udział w konkursie, w którym uczniowie będą mieli za zadanie przekonać rówieśników do tego, że warto dobrze jeść. Do wygrania - warsztaty kulinarne prowadzone przez Fundację Szkoła na Widelcu oraz fantastyczne nagrody od partnerów programu.

Program powstał dzięki Fundacji Szkoła na Widelcu, założonej przez Grzegorza Łapanowskiego.


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.