Grodziska Scena Talentów - 16 października 2015 r.

Podobno "największą tragedią tego świata są ludzie, którzy nigdy nie odkryli co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności". Nasza szkoła uzyskała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”, który świadczy o tym, że przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień uczniów. Tytuł ten przyznało nam Ministerstwo Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2013.

W październiku na Grodziskiej Scenie Talentów w Centrum Kultury zaprezentowali się uczniowie uzdolnieni wokalnie, muzycznie i tanecznie:

1. Zespół taneczny "Tęcza"
  2. Juliusz Ruszkiewicz
  3. Zespół "Grodziskie Smyki"
  4. Marta Kądziela
  5. Marysia Gałajda
  6. Martyna Bladowska
  7. Szymon Romański
  8. Izabella Cacko
  9. Karolina Gałajda
  10. Oliwia Fijałkowska
  11. Daniel Kądziela
  12. Amelia Czarnecka
  13. Bartek Cacko
  14. Katarzyna Sulima, Alicja Jaroszek, Aleksander Nałęcz

Uczniów do występu przygotowali nauczyciele ze Szkoły Muzycznej w Grodzisku Maz.: prof. Stanisława Janas, prof. Agata Gebel, prof. Marek Rejnowicz, instruktor tańca pan Jarosław Korycki, absolwentka naszej szkoły - pani Katarzyna Nowacka oraz nauczyciele: pani Mirosława Roman, pani Renata Gowin, pani Marta Żółkiewska.

Na scenie dzieciom towarzyszyli: prof. Agata Gebel, prof. Marek Rejnowicz, pani Katarzyna Nowacka, pani Renata Cacko, pan Robert Dziekański. Koncert poprowadziła pani Renata Cacko, a zorganizowała (przy współudziale innych nauczycieli) pani Renata Gowin. Film "Jak promujemy talenty" nakręcił pan Sławomir Łomiński.

Występom towarzyszyła wystawa fotograficzna oraz degustacja zdrowej żywności.

Zdjęcia - Sławomir Łomiński