Prezentacja multimedialna
Raport z autoewaluacji

7 kwietnia 2017 r. odbyła się w naszej szkole konferencja pod hasłem "Pociąg do zdrowia", podsumowująca działania, podejmowane przez szkołę w obszarze promocji zdrowia, w związku z ubieganiem się o Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wojewódzki koordynator Szkół Promujących Zdrowie - Marzena Laskus, dyrektor Biura Oświaty Gminy Grodzisk Mazowiecki - Ewa Burzyk, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego - Barbara Madzelan-Sadoś, prezez fundacji "Mleko dla Szkół. Mleko dla Zdrowia" - profesor Wojciech Cichy, radna Rady Miejskiej w Grodzisku Maz. - Wiesława Śliwińska, były dyrektor SP4 - Maria Michalak, kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Grodzisku Maz. - Sylwia Bąbik, ksiądz proboszcz Janusz Starosta, dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół: Joanna Kozdrak, Renata Nowakowska, Katarzyna Galla, Agnieszka Rutecka, Anna Adydan, właściciel firmy PHU "Wojnar" - Wojciech Wlazło oraz przedstawiciele Straży Miejskiej w Grodzisku Maz. oraz radia i gazety Bogoria.

Program konferencji:
1. Prezentacja multimedialna przedstawiająca działania szkoły w zakresie promocji zdrowia.
2. Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego "Pociąg do zdrowia".
3. Raport z autoewaluacji.
4. Wykład prezesa fundacji "Mleko dla szkół. Mleko dla zdrowia" prof. zw. dr. hab. med. Wojciecha Cichego na temat "Mleko – biały budowniczy zdrowia".
5. Inscenizacja "Kopciuszek na zawodach" w wykonaniu zespołu teatralnego "Czwóreczka".
6. Poczęstunek, przygotowany przez ajenta, prowadzącego stołówkę.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia oraz tym, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w konferencji.

Wykład na temat zdrowia: profesor Wojciech Cichy, artykuły mleczarskie do degustacji - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Garwolina, zioła w doniczkach - firma Swedeponic-Baziółka z Kraśniczej Woli, szkolny koordynator SzPZ, raport z autoewaluacji - Grażyna Kaczorowska, prezentacja: Marta Żółkiewska, Jacek Wolszczak, Grażyna Kaczorowska, zaproszenia: Marta Żółkiewska, przedstawienie teatralne: Iwona Dobiesz, Lucyna Aninowska-Maciejewska, Renata Gowin, jury konkursu plastycznego: Marcin Masalski, Renata Prędkopowicz, Marta Żółkiewska, Renata Gowin, Grażyna Kaczorowska, Iwona Sobota, wystawa książek oraz przygotowanie jabłek z napisami: Katarzyna Romańska, dekoracje w sali gimnastycznej oraz gazetki ścienne na korytarzach: wychowawcy klas, nagłośnienie, scena: Marcin Krupa (Centrum Kultury), zdjęcia: Marta Cichowlas.