05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

Logo, hymn, mundurek
  Filia w Książenicach

Poczet sztandarowy
  Z życia klas

Napisz list        Księga gości

Kronika 2005/2006

GRODZISKA OLIMPIADA SPORTOWA - rok szkolny 2005/2006

Zajęliśmy I miejsce w XI edycji Grodziskiej Olimpiady Sportowej. Jest to nasze czwarte zwycięstwo w GOS.

KONKURS POETYCKI "NIEKTÓRZY LUBIĄ POEZJĘ" - 20 czerwca 2006

20 czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury w Pruszkowie odbył się uroczysty finał I edycji konkursu poetyckiego "Niektórzy lubią poezję". Wśród 10 laureatów znalazło się 5 uczniów naszej szkoły.

XIX MŁODZIEŻOWY RAJD ROWEROWY - 10 czerwca 2006

Tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto i Gmina. Tym razem przebiegał on pod hasłem: W poszukiwaniu lata na grodziskich szlakach.

DZIEŃ DZIECKA - 1 czerwca 2006

Dzień Dziecka spędziliśmy na stadionie "Pogoni", gdzie odbywała się miejska impreza z okazji tego święta. Atrakcyjny program sprawił, że bawiliśmy się znakomicie. Dzięki władzom miasta nawet podróż na stadion i z powrotem okazała się niezapomnianym przeżyciem - jechaliśmy czerwonymi, piętrowymi autobusami z Muzeum Motoryzacji w Otrębusach.

KONKURS MATEMATYCZNY - 16 maja 2006

Dnia 16 maja 2006 r. odbyło sie uroczyste zakończenie VI edycji Grodziskiego Konkursu Matematycznego. Co roku zmaganiom młodych matematyków patronuje Szkoła Podstawowa nr 2. Konkurs jest rozgrywany w dwóch grupach wiekowych: uczniowie klas 3 oraz uczniowie klas 5 i 6.

PRZYRODNICZA SUPERGŁOWA - 28 kwietnia 2006

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs przyrodniczo-ekologiczny "Przyrodnicza Supergłowa". W tym roku o puchar rywalizowało ze sobą pięć grodziskich szkół podstawowych.

II FESTIWAL PIOSENKI - 24 marca 2006

Dnia 24 marca 2006 roku odbyła się w naszej szkole II edycja międzyszkolnego konkursu wokalnego "Festiwal Piosenki". Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, a jego celem było popularyzowanie polskiej piosenki, jej twórców i wykonawców, promocja młodych talentów oraz integracja środowisk szkolnych naszego regionu.

JASEŁKA - 13 grudnia 2005

Tuż przed feriami świątecznymi mieliśmy okazję obejrzeć jasełka, przygotowane przez panie katechetki. Udział w nich wzięła bardzo liczna grupa uczniów z klas 1 - 6.

ŚLUBOWANIE KLAS I - 11 października 2005

Uczniowie klas I zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

I FESTIWAL PIOSENKI - maj 2005

W tym roku po raz pierwszy gościliśmy uczestników międzyszkolnego konkursu wokalnego: "Śpiewaj razem z nami". Mamy nadzieję, że festiwal na dłużej zagości w kalendarzu naszych imprez.

MARATON TEATRALNY - maj 2005

Uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować swoje zdolności aktorskie podczas I Maratonu Teatralnego. Różnorodna tematyka przygotowanych inscenizacji, pomysłowe stroje, dekoracje i świetna gra aktorów sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie.