05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Logo, hymn, mundurek
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Filia w Książenicach
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Poczet sztandarowy
  Absolwenci
  Z życia klas
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum


Napisz list        Księga gości


Nasze sukcesy

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2006/2007

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

XII edycja konkursu "Poznajmy się bliżej" - etap powiatowy

I miejsce - drużyna w składzie:
Maciej Jacyk 4b
Magdalena Dajnowska 5a
Artur Stępniak 6a

Bogumiła Krzywicka
Marta Żółkiewska

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno dawno temu"

III miejsce: Wojtek Kozłowski 3a
III miejsce: Magdalena Ponikiewska 3 Książenice
wyróżnienia:
Piotr Strząska 2b
Kinga Adamczyk 6a
Artur Stępniak 6a

Katarzyna Romańska
Joanna Wiśniewska
Mariola Socha
Mirosława Roman

Konkurs "Grodzisk - moja mała ojczyzna"

III miejsce - drużyna w składzie:
Michał Jacyk 6c
Mateusz Wnuk 6c
Maciej Pietraszko 5b

Sławomir Krejpowicz

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"

I miejsce: Dagmara Jaworska 5b
II miejsce - Marysia Omiecińska 6c

Renata Gowin

Konkurs SPORT - ZABAWA - WIEDZA

IV miejsce drużyna w składzie:
Marianna Majecka 1a
Kamil Okonkowski 2a
Michał Sierakowski 3b
IV miejsce drużyna ze szkoły w Książenicach w składzie: Maria Pokrop-Krupa 1
Magdalena Ponikiewska 2
Anna Laskowska 3

Małgorzata Zientala
Danuta Kołodziejczyk
Ewa Pokrop-Krupa
Wiesława Pokrop

Konkurs muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

II miejsce: Karolina Ryczałek 3a
III miejsce: Magdalena Ponikiewska 3 Książenice
III miejsce - Kinga Przybyło 1b
wyróżnienie - Klaudia Przybyło 2c

Katarzyna Romańska

V Festiwal Piosenki Międzynarodowej "Piosenka nie zna granic"

II miejsce: Dagmara Jaworska 5b

Renata Gowin

VII edycja Grodziskiego Konkursu Matematycznego

II miejsce: Radosław Paćko 3b
III miejsce: Iza Bołoz 3b
III miejsce: Dominika Sulgostowska 3a
II miejsce: Mateusz Strząska 6c

Beata Bogucka
Danuta Modrzejewska
Mirosława Roman

Grand Prix Szkół Grodziskich w Szachach na rok 2006/2007 - klasyfikacja generalna

Klasyfikacja indywidualna
II miejsce: Mateusz Wnuk 6c
V miejsce: Paulina Zywar 6a
VIII miejsce: Marcin Bąk 6c
IX miejsce: Monika Wnuk 4a
X miejsce: Mateusz Strząska 6c

Klasyfikacja drużynowa
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4

Jan Adamski
Jerzy Komorowski

Mistrzostwa Grodziska Maz. w pływaniu

III miejsce (styl kraul): Julia Sawicka 4b
II miejsce (styl żabka): Małgorzata Banaszek 6a
III miejsce (styl dowolny): Rafał Krzysiak 4a
II miejsce (styl dowolny): Mateusz Lachowicz 5b

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji - II miejsce

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

Konkurs "Wydajemy własną książkę"

Kategoria plastyczna
I miejsce: Iza Łukasiewicz 4a
II miejsce: Karolina Olejnik 4a, Małgorzata Guzak 4a
III miejsce: Olga Walenciuk 4a
wyróżnienie: Kamil Kaczkowski 3a

Kategoria edytorska

wyróżnienie: Iza Łukasiewicz 4a

Katarzyna Romańska

Miejskie Dyktando

I miejsce: Dorota Kowalska 4b

Iwona Dobiesz

Konkurs plastyczny "Walka dobra ze złem"

I miejsce: Paulina Daszuk - Książenice

Ewa Klepacz

Konkurs plastyczny "Zęby myj - radośnie żyj"

I miejsce: Kamil Klepacz - Książenice

Ewa Pokrop-Krupa

Konkurs plastyczny "Grodziskie klimaty"

I miejsce: Paulina Daszuk - Książenice

Ewa Klepacz


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.