05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Logo, hymn, mundurek
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Filia w Książenicach
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Poczet sztandarowy
  Absolwenci
  Z życia klas
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum


Napisz list        Księga gości


Nasze sukcesy

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2007/2008

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno dawno temu"

I miejsce: Małgorzata Guzak 5a
III miejsce: Dominika Sulgostowska 4a
III miejsce: Karolina Ryczałek 4a
wyróżnienie:Piotr Strząska 3b

Mariola Socha
Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz
Katarzyna Romańska
Bogusława Pietrzyk

Konkurs literacko-plastyczny "Ocalić od zapomnienia"

wyróżnienie: Julia Muchajer 5b

Iwona Dobiesz

Konkurs poetycki
organizator: MOK Podkowa Leśna

III miejsce: Dominika Pajka 4a

Joanna Wiśniewska

XIII edycja konkursu "Poznajmy się bliżej"

II miejsce drużyna w składzie:
Dominika Sulgostowska 4a
Julia Sawicka 5b
Maciej Pietraszko 6b

Bogumiła Krzywicka

VIII edycja konkursu "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
organizator:
SP nr 6 Grodzisk Maz.

II miejsce drużyna w składzie:
Maciej Pietraszko 6b
Łukasz Maliszewski 6b
Damian Mikusek 6b
Kategoria "Polski taniec ludowy" - I miejsce zespół taneczny z klasy 1b w składzie:
Mateusz Auguścik, Kacper Mocianko, Michał Obrębski, Anna Pokropek, Maciej Sawicki, Artur Stępniewski, Anna Suska, Marta Wąsikowska, Karolina Wróbel, Paulina Zielińska

Sławomir Krejpowicz
Mirosława Roman

Konkurs plastyczny "Karta wielkanocna"
organizator: SP Izdebno Kościelne

I miejsce: Mateusz Lachowicz 6b

Renata Gowin

Konkurs muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"

Dyplom Laureata - I miejsce oraz II miejsce (Nagroda Radia Bogoria): Kinga Przybyło 2b
Dyplom Laureata - wyróżnienie oraz II miejsce: Natalia Wielogórska, Karolina Niewczas 2b
II miejsce: Gabrysia Masłowska 2b
III miejsce - Agnieszka Cegielska 2b

Katarzyna Romańska
Małgorzata Zientala

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Ośrodek Kultury w Grodzisku Maz.

II miejsce: Kacper Kuć 4a

Joanna Wiśniewska

IV Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP nr 4 Grodzisk Maz.

I miejsce: Dagmara Jaworska 6b

Renata Gowin

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP nr 2 Grodzisk Maz.

II miejsce w grupie wiekowej I - III: Piotr Strząska 3b
wyróżnienie w grupie wiekowej IV - VI: Jan Piwowarek 6a

Mariola Socha
Beata Bogucka

Konkurs SPORT - ZABAWA - WIEDZA
organizator: SP Adamowizna

I miejsce drużyna w składzie:
Maciej Sawicki 1b
Daniel Wyleziński 2b
Daniel Rogowski 3b

Małgorzata Zientala
Danuta Kołodziejczyk

Konkurs plastyczny "Zęby myj, zdrowo żyj"

wyróżnienia: Marianna Majecka, Klaudia Rodak, Jakub Godawski, Aleksander Sierociński 2a

Mirosława Kępka
pielęgniarka Dorota Bielicka-Wolna

VI Festiwal Piosenki Międzynarodowej "Piosenka nie zna granic"
organizator: SP Międzyborów

II miejsce: Dagmara Jaworska 6b

Renata Gowin

Konkurs języka angielskiego
organizator: SP nr 1 Grodzisk Maz.

I miejsce w kategorii klas 4: Wojciech Kozłowski 4a

Anna Tarłowska

Konkurs plastyczny "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym"
organizator: KRUS Błonie

I miejsce: Karolina Olejnik kl. 5a
II miejsce: Monika Pietraszko kl. 6b
III miejsce: Dominika Sulgostowska kl. 4a
III miejsce: Izabela Tadzik kl. 6b
wyróżnienia:
Zofia Karczewska 4a, Anna Dmoch 4a, Kamil Domański 6b, Aleksandra Węgrzynowicz 6b, Marta Nieszporek 4a, Ewelina Pietruszka 6b, Paweł Klucznik 4a, Paulina Karczewska6b, Maria Derbich 4a, Monika Wnuk 5a,Aleksandra Łyszkowska 4a, Kamil Kaczkowski 4a

Renata Gowin

Koncert recytatorski im. Jarosława Iwaszkiewicza
organizator: Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawiskach

III miejsce: Wojciech Kozłowski 4a

Joanna Wiśniewska

Miejskie Dyktando
organizator: Ośrodek Kultury Grodzisk Maz.

Klasy III
I miejsce: Piotr Strząska 3b
II miejsce: Karol Soćko 3a
III miejsce: Paulina Witaszek 3c
Klasy IV
I miejsce: Dominika Pajka 4a
I miejsce: Ewelina Zielińska 4c
II miejsce: Wojciech Kozłowski 4a
Klasy V
I miejsce: Dorota Kowalska 5b

Mariola Socha
Danuta Kołodziejczyk
Joanna Okrasa
Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Konkurs stypendialny im. Hipolita Szczerkowskiego "Krajobrazy i architektura Ziemi Grodziskiej"

wyróżnienie: Emilia Łukawska 4a

Renata Gowin

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Grodziska Olimpiada Sportowa - piłka nożna

I miejsce - drużyna w składzie:
Lachowicz Mateusz 6b, Sierański Adam 6b, Małek Michał 6b, Pietraszko Maciej 6b, Karasiński Aleksander 6c, Kakietek Damian 6c, Kwiecień Mateusz 6c, Domański Kamil 6b, Kowalski Damian 6c, Maliszewski Bartosz 5b

Andrzej Faliszewski
Paweł Deluga

Grodziska Olimpiada Sportowa - koszykówka

I miejsce - drużyna w składzie:
Lachowicz Mateusz 6b, Sierański Adam 6b, Małek Michał 6b, Pietraszko Maciej 6b, Karasiński Aleksander 6c, Kakietek Damian 6c, Kwiecień Mateusz 6c, Domański Kamil 6b, Dmoch Piotr 6c, Obrębski Hubert 6b, Żegliński Wiktor 6a, Paduch Damian 6a

Andrzej Faliszewski
Paweł Deluga

Współzawodnictwo szkolne powiatowe - koszykówka

I miejsce - drużyna w składzie:
Lachowicz Mateusz 6b, Sierański Adam 6b, Małek Michał 6b, Pietraszko Maciej 6b, Karasiński Aleksander 6c, Kakietek Damian 6c, Kwiecień Mateusz 6c, Domański Kamil 6b, Dmoch Piotr 6c, Obrębski Hubert 6b, Żegliński Wiktor 6a, Paduch Damian 6a

Andrzej Faliszewski
Paweł Deluga

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.