05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Filia w Książenicach
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania


Napisz list        Księga gości


Nasze sukcesy 2008/2009

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2008/2009

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs polonistyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Dominika Pajka 5a
Julia Sawicka 6b
Zobacz: REJON WARSZAWA, pozycja: 707, 708

Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Konkurs przyrodniczy
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Wojciech Gruszka 6b
Radosław Paćko 5b
Aleksandra Kozicka 6a
Natalia Pietraszek 6b
Martyna Łuszczyńska 6b
Olga Walenciuk 6a
Zobacz: REJON WARSZAWA, pozycja: 65 - 70

Bogumiła Krzywicka
Marta Żółkiewska

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

I miejsce: Weronika Radzikowska 5a
I miejsce: Klaudia Tybor 5c
I miejsce: Małgorzata Guzak 6a
III miejsce: Marta Parol 4b
III miejsce: Dominika Sulgostowska 5a
wyróżnienie: Anna Suska 2b

Iwona Dobiesz
Mirosława Roman
Joanna Wiśniewska
Elżbieta Stępień
Bogusława Pietrzyk
Katarzyna Romańska

Konkurs "Ocalić od zapomnienia"
organizator: Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku

III miejsce: Emilia Łukawska 5a
wyróżnienie: Julia Muchajer 6b

Renata Gowin

XIV edycja konkursu "Poznajmy się bliżej" - etap powiatowy
organizator: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie:
Martyna Łuszczyńska 6b
Karolina Ryczałek 5a
Aneta Stępniak 4a

Bogumiła Krzywicka

Konkurs plastyczny: Okolicznościowa kartka upamiętniająca 200-lecie szkolnictwa w Izdebnie Kościelnym

I miejsce: Dominika Sulgostowska 5a

Renata Gowin

Konkurs: Grodzisk - moja mała ojczyzna
organizator: SP6

KATEGORIA: WIERSZ
I miejsce: Dominika Pajka 5a
wyróżnienie: Weronika Bargiel 5b
wyróżnienie: Dominika Sulgostowska 5a
KATEGORIA: WIEDZA O GRODZISKU
IV miejsce drużyna w składzie:
Natalia Pietraszek 6b
Monika Wnuk 6a
Karolina Olejnik 6a

Małgorzata Józefowska
Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA 0 - III
wyróżnienie: Marianna Majecka 3a
GRUPA WIEKOWA IV - VI
I miejsce: Wojciech Kozłowski 5a
III miejsce: Dominika Sulgostowska 5a

Mirosława Kępka
Joanna Wiśniewska

V Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP4

III miejsce: Weronika Radzikowska 5a

Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Krajobraz z jabłonią w tle - pejzaż widziany oczami dziecka"
organizator: SP Kuklówka

II miejsce: Emilia Łukawska 5a
nagroda specjalna dyrektora szkoły - Bartosz Żółkiewski 4a

Renata Gowin

Konkurs ortograficzny
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA I - IV
I miejsce: Michał Sierociński 4a
II miejsce: Piotr Strząska 4b
wyróżnienie: Amadeusz Sobczak 4b
wyróżnienie specjalne za bezbłędną ortografię: Piotr Strząska 4b
SP4 drużynowo: III miejsce
GRUPA WIEKOWA V - VI
III miejsce: Dominika Pajka 5a
SP4 drużynowo: I miejsce

Joanna Wiśniewska
Elżbieta Stępień

Ogólnopolski konkurs historyczny "Krąg"

KATEGORIA: ALBUM
I miejsce: Izabela Bołoz 5b
II miejsce: Dominika Sulgostowska 5a
III miejsce: Monika Wnuk 6a
IV miejsce: Zofia Karczewska 5a
KONKURS WIEDZY
I miejsce: Mateusz Boczkiewicz 5a
II miejsce: Aleksander Wargocki 5a
III miejsce: Łukasz Olejnik 5a
IV miejsce: Maciej Jurzyk 5a

Małgorzata Józefowska

I Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"

II miejsce: Szkolne Koło Teatralne "Czwóreczka" w składzie: Monika Wnuk (6a), Olga Walenciuk (6a), Małgorzata Guzak (6a), Aleksandra Kozicka (6a), Izabela Łukasiewicz (6a), Artur Kostrzewa (6a), Radosław Zientek (6a), Łukasz Kuźmiński (6a), Julia Sawicka (6b), Dorota Kowalska (6a), Aleksandra Sobczak (6b), Paweł Wieczorek (6b), Jakub Kupiec (6b), Maciej Jacyk (6b)

Iwona Dobiesz Katarzyna Romańska

VI Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

II miejsce: Dawid Puchała 3b

III miejsce: Kinga Przybyło 3b

Małgorzata Zientala

Zawody pływackie
organizator: OSiR Grodzisk Maz.

styl klasyczny 50 m
srebrny medal: Dorota Kowalska 6b
brązowy medal: Tomasz Gontarczyk 6a
styl dowolny 50 m
złoty medal: Julia Sawicka 6b
styl zmienny 100 m
srebrny medal: Julia Sawicka 6b
brązowy medal: Rafał Krzysiak 6a
styl grzbietowy 50 m
srebrny medal: Radosław Zientek 6a
brązowy medal: Agata Pokropek 4b

Beata Okonkowska
Andrzej Faliszewski
Paweł Deluga

V edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
organizator: SP1 Grodzisk Maz.

kategoria: KLASY IV
I miejsce: Bartosz Żółkiewski 4a
I miejsce: Piotr Strząska 4b
kategoria: KLASY V
III miejsce: Wojciech Kozłowski 5a
kategoria: KLASY VI
III miejsce: Julia Sawicka 6b

Anna Tarłowska

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2 Grodzisk Maz.

kategoria: KLASY I - III
II miejsce: Małgorzata Biegała 3a
kategoria: KLASY IV - VI
III miejsce: Radosław Paćko 5b

Mirosława Kępka
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

Konkurs plastyczny "Baśnie i legendy twojego kraju, regionu i miasta"
organizator: Centrum Kultury i Promocji w Milanówku

wyróżnienie: Kacper Prusiński 1a
wyróżnienie: Adrian Pietraszek 3b

Danuta Kołodziejczyk, Małgorzata Zientala

Konkurs plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas"
organizator: Zespół Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.

wyróżnienie: Matylda Wolna 4b
wyróżnienie: Bartosz Żółkiewski 4a
wyróżnienie: Dominika Sulgostowska 5a

Renata Gowin

VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Sport - Zabawa - Wiedza "Z przyrodą na ty"
organizator: SP Adamowizna

II miejsce drużyna w składzie:
Martyna Drösler 1a
Marcin Pyl 2a
Michał Grudniewski 3a

Danuta Kołodziejczyk Grażyna Kaczorowska Mirosława Kępka Małgorzata Zientala

Konkurs plastyczny "Wiosenna karta"
organizator: Filia SP4 w Książenicach

wyróżnienie: Martyna Drösler 1a
wyróżnienie: Jakub Sierociński 2a

Danuta Kołodziejczyk Grażyna Kaczorowska Małgorzata Zientala

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.