05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Filia w Książenicach
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania


Napisz list        Księga gości


Nasze sukcesy

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2009/2010

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs polonistyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Dominika Pajka 6a
Dominika Sulgostowska 6a
etap wojewódzki:
Dominika Sulgostowska 6a - finalistka

Joanna Wiśniewska

Konkurs przyrodniczy
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Bartosz Żółkiewski 5a

Bogumiła Krzywicka

Ponadregionalny konkurs plastyczny "Fryderyk Chopin w oczach dzieci"
organizator: Biblioteka Publiczna im. Księdza Jana Twardowskiego w Warszawie

I miejsce: Kacper Prusiński 2a

Danuta Kołodziejczyk

Konkurs plastyczny "Uczeń bezpieczny w szkole, domu i na drodze"
organizator: Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto"

II miejsce: Julia Cichecka 1c

Joanna Okrasa

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa I - III
II miejsce: Karolina Wróbel 3b
wyróżnienie: Anna Suska 3b
Grupa wiekowa IV - VI
II miejsce: Marta Parol 5b
II miejsce: Angelika Łojszczyk 5a
III miejsce: Dominika Sulgostowska 6a
wyróżnienie: Matylda Wolna 5b
wyróżnienie: Karolina Wysocka 4a

Bogusława Pietrzyk
Alina Giza
Mirosława Roman
Joanna Wiśniewska

Etap powiatowy konkursu "Poznajmy sie bliżej"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie:
Anna Głowacka 4a
Kamil Okonkowski 5a
Dominika Pajka 6a

więcej...

Bogumiła Krzywicka

Konkurs: Grodzisk - moja mała ojczyzna
organizator: SP6

KATEGORIA: WIEDZA O GRODZISKU
III miejsce drużyna w składzie:
Mateusz Boczkiewicz 6a
Dominika Sulgostowska 6a
Aleksander Wargocki 6a

Małgorzata Józefowska

VI Powiatowy Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP4

kategoria: zespół
I miejsce: duet Weronika Radzikowska 6a i Bartosz Żółkiewski 5a
kategoria: solista
wyróżnienie: Aleksandra Łyszkowska 6a

więcej...  zdjęcia...  artykuł...

Renata Gowin

II Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"

I miejsce: zespół teatralny "Tęcza" w składzie: klasa 1a - J. Bąba, W. Filczak, I. Jaszczyszyn, I. Kozicka, M. Łuczyński, M. Miszczak, B. Ruszkowski, K. Tomaszewska; klasa 3b - M. Auguścik, A. Łuszczyńska, K.Mocianko, M. Pietraszek, A. Pokropek, N. Przybyło, M. Sawicki, A. Stępniewski, A. Suska, M. Wąsikowska, M. Wężowczyk, K. Wróbel, P. Zielińska

II miejsce: Szkolne Koło Teatralne "Czwóreczka" w składzie: klasa 4a - M. Majecka; klasa 4b - M. Kozicka, D. Puchała, G. Masłowska; klasa 6b - W. Bargiel, A. Sidorenko, N. Zygmunt, O. Stefańska, P. Kobierecki, A. Jadczak, A. Stalkoper, M. Sobieraj, klasa 6c - K. Tybor, N. Stanicka

Najlepsi aktorzy przeglądu: Mateusz Auguścik 3b oraz Maciej Sawicki 3b

więcej...  artykuł...

Mirosława Kępka
Mirosława Roman
Iwona Dobiesz
Joanna Citlak

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA IV - VI
wyróżnienie: Wojciech Kozłowski 6a

Joanna Wiśniewska

VII Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

wyróżnienie: duet - Karolina Wróbel i Maciej Sawicki 3b

Mirosława Roman

Konkurs "Nasi wielcy Polacy - Fryderyk Chopin"
organizator: SP w Izdebnie Kościelnym

I miejsce: Karol Soćko 5a
III miejsce: Kamil Kaczkowski 6a

Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas"
organizator: Zespół Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.

laureaci: Karol Soćko 5a
Dominika Sulgostowska 6a

Renata Gowin

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
organizator: SP1

kategoria: KLASY V
I miejsce: Piotr Strząska 5b
II miejsce: Bartosz Żółkiewski 5a
kategoria: KLASY VI
II miejsce: Wojciech Kozłowski 6a
III miejsce: Dominika Sulgostowska 6a

Sylwia Ręgowska
Anna Tarłowska

IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Sport - Zabawa - Wiedza "Piękna nasza Polska cała"
organizator: SP Adamowizna

II miejsce drużyna w składzie:
Miłosz Wolny 1b
Kacper Wierzbicki 2b
Maciej Sawicki 3b

więcej...

Małgorzata Zientala
Mariola Socha
Mirosława Roman

Konkurs "Zęby myj - zdrowo żyj"
organizator: PSS-E Grodzisk Maz.

II miejsce - Kacper Wierzbicki 2b

więcej...

Danuta Kołodziejczyk
Mariola Socha

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2

kategoria: KLASY IV - VI
II miejsce: Radosław Paćko 6b
wyróżnienie: Piotr Strząska 5b

Beata Bogucka
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Śladami starożytnych cywilizacji"
organizator: Centrum Edukacji Historycznej "Klio"

kategoria: test wiedzowy
I miejsce w szkole: Piotr Strząska 5b

Małgorzata Młotkowska

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Wojenne losy"
organizator: Związek Żołnierzy Batalionów Chłopskich

laureat: Jakub Panak 5a

Małgorzata Młotkowska

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji w gminie - I miejsce

więcej...

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

INNE 2009/2010

IV Turniej Szermierczy Dzieci o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów
organizator: ISRS CULANI

III miejsce: Bartosz Żółkiewski 5a

 

Program "Bezpieczna jazda. Karta rowerowa - moje pierwsze prawo jazdy" McDonald's Polska

Nagroda w konkursie na najciekawsze wizytówki szkół biorących udział w IV edycji programu. Wygraliśmy zestaw 18 tablic edukacyjnych, przedstawiających obowiązujące wzory znaków i sygnałów drogowych.

Dominika Sulgostowska z klasy 6a brała udział w zajęciach IV edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Warszawie i ukończyła go z wynikiem pozytywnym. Organizatorami EUD są m. in.: Szkoła Główna Handlowa i Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.