05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: (0-22) 755-51-55, (0-22) 755-55-07          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Filia w Książenicach
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania


Napisz list        Księga gości


Nasze sukcesy

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2010/2011

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs polonistyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Matylda Wolna 6b

Elżbieta Stępień

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno, dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa I - III
wyróżnienie: Agata Suska 2c
Grupa wiekowa IV - VI
I miejsce: Julia Gąsińska 6a
I miejsce: Alicja Paćko 6a
wyróżnienie: Marta Parol 6b

Katarzyna Romańska
Alina Giza
Joanna Okrasa
Joanna Wiśniewska

Konkurs kolęd "Tobie Mały Panie"
organizator: Ośrodek Kultury w Milanówku

III miejsce: Kinga Przybyło 5b
wyróżnienie: Maciej Sawicki 4b
wyróżnienie: Dawid Puchała 5b

Cecylia Kotowicz
Renata Łoszewska
Renata Gowin

Konkurs historyczny "Wojenne losy"
organizator: ZG Ogólnopolskiego Związku Żołnierzy Batalionów Chłopskich

nagroda: Jakub Panak 6a

Małgorzata Młotkowska

Konkurs: Grodzisk - moja mała ojczyzna
organizator: SP6

SYLWETKI WIELKICH POLAKÓW
I miejsce drużyna w składzie:
Karol Soćko 6a
Julia Gąsińska 6a
Amelia Tryc 6a
prezentacja: Bartosz Żółkiewski

Małgorzata Młotkowska
Marta Żółkiewska

Konkurs "Nasi wielcy Polacy - Jan Paweł II"
organizator: SP w Izdebnie Kościelnym

konkurs wiedzy:
I miejsce: Matylda Wolna 6b
II miejsce: Marta Parol 6b
konkurs plastyczny:
wyróżnienie: Weronika Kostrzewa 3a

Cecylia Kotowicz
Renata Łoszewska

III Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"

Wyróżnienie za najlepszą scenografię dla Szkolnego Koła Teatralnego "Czwóreczka"

Nagroda za rozwijanie uczniowskich talentów i zainteresowań teatralnych dla Szkolnego Koła Teatralnego "Czwóreczka" - wycieczka "Śladami Mazowsza"

Iwona Dobiesz

VII Powiatowy Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP4

kategoria: solista
II miejsce: Kinga Przybyło 5b
III miejsce: Maciej Sawicki 4b

Renata Gowin
Marta Żółkiewska

Konkurs: Wiedza - Sport - Zabawa pod hasłem "Sówka mądra główka"
organizator: SP Adamowizna

III miejsce drużyna w składzie:
Daniel Kądziela 1a
Albert Wiśniewski 2c
Aneta Ryczałek 3a

Małgorzata Zientala

Konkurs plastyczny "Wielkanocna karta świąteczna"
organizator: Biblioteka dla Dzieci w Grodzisku Maz.

nagrody:
Julia Bąba 2a, Adam Sala 2a, Julia Budner 2b
wyróżnienia:
Patryk Michałowski 2a, Agata Suska 2c

Mirosława Kępka
Małgorzata Zientala
Joanna Okrasa

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
organizator: SP1

kategoria: KLASY VI
I miejsce: Piotr Strząska 6b
III miejsce: Bartosz Żółkiewski 6a

Anna Tarłowska

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2

kategoria: KLASY IV - VI
I miejsce: Piotr Strząska 6b
III miejsce: Małgorzata Biegała 5a

Beata Bogucka
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

Konkurs ortograficzny
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA V - VI
III miejsce: Anna Głowacka 5a
wyróżnienie: Kamil Okonkowski 6a

Joanna Wiśniewska

VI Powiatowy Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas"
organizator: SP3

laureaci
Klaudia Rodak 5a
Zuzanna Kostrzewa 5b
Daniel Wyleziński 5b
Maciej Ostaszkiewicz 5b

Renata Gowin

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Powódź, pożar, dniem i nocą - straż przychodzi ci z pomocą"
organizator: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej

etap powiatowy
I miejsce: Adam Sala 2a

Mirosława Kępka

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji w gminie:
III miejsce

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi"
organizator: KRUS

etap gminny
I miejsce: Kinga Gołębiewska 6c

Renata Gowin

INNE 2010/2011

Warszawska Olimpiada Młodzieży
organizator: ISRS CULANI

III miejsce w szpadzie młodzików:
Bartosz Żółkiewski 6a

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
97-99

organizator: UKS GOCŁAW 75

VIII miejsce w szpadzie chłopców:
Bartosz Żółkiewski 6a

 

Biegi przełajowe z okazji Dnia Dziecka
organizator: Centrum Kultury Grodzisk Maz.

III miejsce:
Weronika Filczak 2a

 

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.