05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE 2011/2012

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs przyrodniczy
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Małgorzata Biegała 6a
Daniel Wyleziński 6b

Bogumiła Krzywicka

Konkurs polonistyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Warszawie

etap rejonowy:
Anna Głowacka 6a
Marianna Majecka 6a
Gabriela Masłowska 6b
etap wojewódzki:
Anna Głowacka 6a - finalistka

Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Konkurs plastyczny "Chcemy żyć bezpieczniej"
organizator: Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto i Gmina"

I miejsce: Hubert Gałajda 1c

praca Huberta

Danuta Kołodziejczyk

VIII Powiatowy Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP4

kategoria: solista
wyróżnienie: Agata Łomińska 5a

Renata Gowin

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno, dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa I - III
I miejsce: Agata Suska 3c
II miejsce: Igor Jaszczyszyn 3a
Grupa wiekowa IV - VI
III miejsce: Wiktoria Król 6a
wyróżnienie: Karolina Wróbel 5a

Katarzyna Romańska
Mirosława Kępka
Joanna Okrasa
Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Konkurs plastyczny "Pejzaż mazowiecki w czterech porach roku"
organizator: SP w Izdebnie Kościelnym

wyróżnienia:
Patryk Michałowski 3b
Dominik Michałowski 3a
Igor Jaszczyszyn 3a

Mirosława Kępka
Małgorzata Zientala

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?"
organizator: KRUS

etap gminny
III miejsce: Monika Parol 5c

Renata Gowin

Etap powiatowy konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

II miejsce drużyna w składzie:
Konrad Mgłosiek 4a
Anna Suska 5b
Piotr Jeżewski 6a

więcej informacji

Bogumiła Krzywicka
Paweł Deluga
Beata Okonkowska

IV Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"
organizator: Stowarzyszenie "EGIDA"

Brązowa Kurtyna: Szkolne Koło Teatralne "Czwóreczka"

Nagroda specjalna (wycieczka do Warszawy, udział w warsztatach charakteryzacji): Zespół teatralny "Tęcza"

Iwona Dobiesz
Joanna Citlak
Mirosława Kępka

IX Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

I miejsce: Izabela Cacko 2a
II miejsce: Daniel Kądziela 2a
II miejsce: Aleksandra Wintmiller 3c

Mirosława Roman Joanna Okrasa

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA 0 - III
II miejsce: Szymon Romański 1a

Joanna Citlak

Konkurs: Grodzisk - moja mała ojczyzna
organizator: SP6

III miejsce drużyna w składzie:
Małgorzata Biegała 6a
Anna Suska 6a
Aleksandra Kilijańska 6a
prezentacja: Maciej Ostaszkiewicz

Małgorzata Młotkowska

X Festiwal Piosenki Międzynarodowej
organizator: SP w Międzyborowie

kategoria: szkoły podstawowe
wyróżnienie: Kinga Przybyło 6b

Renata Gowin

Konkurs plastyczny
i recytatorski
"Agnieszka Frączek - dzieciom"

organizator: Biblioteka Publiczna w Grodzisku Maz.

konkurs recytatorski:
III miejsce: Daniel Kądziela 2a
konkurs plastyczny:
II miejsce (w kategorii - farba): Agnieszka Tybor 2a
II miejsce (w kategorii - kredka): Magdalena Kozłowska 2a

Mirosława Roman
Magdalena Wąsikowska

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2

kategoria: KLASY I - III
III miejsce: Przemysław Lutek 3c
kategoria: KLASY IV - VI
I miejsce: Małgorzata Biegała 6a

Joanna Okrasa
Elżbieta Janiszewska-Chołuj

XIII Festiwal Małych Form Teatralnych "EFFKA 2012"
organizator: Centrum Kultury w Piasecznie

nagroda za scenariusz:
Iwona Dobiesz, Joanna Citlak
wyróżnienie za kostiumy:
teatr "Czwóreczka"
wyróżnienie za najlepsze wykonanie piosenki:
Kinga Przybyło
wyróżnienie za rolę wnuczki:
Magdalena Kozicka
wyróżnienie za rolę babci:
Gabriela Masłowska

Iwona Dobiesz
Joanna Citlak

Konkurs: "Wiedza - Sport - Zabawa" pod hasłem "Jesteśmy Mazowszaninami, Polakami i Europejczykami"
organizator: SP Adamowizna

I miejsce drużyna w składzie:
Aleks Szewczak-Kuciński 1c
Piotr Suski 2b
Izabela Kozicka 3a

Małgorzata Zientala

V Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Małe Siemionalia 2012"
organizator: Starostwo Powiatu Grodziskiego, SP1, P1

Występ zespołu "Tęcza" z nowym programem taneczno-wokalnym: kujawskie tańcowanie czyli kujawiaki i oberki. więcej informacji

Mirosława Roman

Konkurs ortograficzny
organizator: SP Adamowizna

GRUPA WIEKOWA V - VI
III miejsce: Anna Głowacka 6a

Joanna Wiśniewska

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji w gminie:
III miejsce

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

INNE 2011/2012

Turniej Tańca Towarzyskiego
organizator Szkoła Tańca "JAREMI"

Mały Puchar zdobyła Izabela Cacko, uczennica klasy 2a - zajmując III miejsce. Złotą Odznakę zdobyła para Aleksandra Włodarska i Daniel Kądziela z klasy 2a, zajmując II miejsce w tej kategorii. W starszej grupie wiekowej, w klasie F, III miejsce zajął Artur Stępniewski z klasy 5a. więcej informacji

II Otwarte Mistrzostwa Błonia w Judo pod patronatem Burmistrza Miasta

III miejsce w kategorii do 35 kg, rocznik 2001-2003 zajął Daniel Kądziela z klasy 2a. więcej informacji

Wiosenne Mistrzostwa w Judo Pruszków

III miejsce w kategorii do 34 kg zajął Daniel Kądziela z klasy 2a.

Turniej judo z okazji Dnia Dziecka w Bolimowie MKS Vis Skierniewice

I miejsce w kategorii do 36 kg zajął Daniel Kądziela z klasy 2a.

Dziecięcy Festiwal Tańca
organizator Klub Tańca Towarzyskiego "JAREMI"

Wyróżnienie i Mały Puchar (I miejsce w kategorii Mały Puchar) zdobyła para Aleksandra Włodarska i Daniel Kądziela z klasy 2a.

I Mistrzostwa Grodziska Maz. w tenisie ziemnym o puchar prezesa Sky Net
organizator OSiR Grodzisk Maz.

III miejsce w kategorii do lat 10 zajęła uczennica klasy 3a - Weronika Filczak

Program grantowy "Sklepiki szkolne - zdrowa reaktywacja" Fundacja Banku Ochrony Środowiska

Nasz projekt "Zdrowa szkoła - zdrowy uczeń" zdobył grant w wysokości 1500 złotych na przebudowę sklepku szkolnego.

Konkurs na najciekawszą inicjatywę podjętą z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Polskie Centrum Programu Safer Internet

Nasza inicjatywa podjęta na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów otrzymała nagrodę (programy antywirusowe), ufundowaną przez Partnerów Dnia Bezpiecznego Internetu 2012: ArcaBit, Hostersi, WSZPWN, nk.pl

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.