05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy 2012/2013

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Osoba przygotowująca

Otwarte Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, SP4

III miejsce: Patryk Michałowski 4a

Jerzy Komorowski

X Jubileuszowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
organizator: Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. P. Skargi, Centrum Edukacyjne Archidiecezji Warszawskiej

finaliści:
Hubert Gałajda 2c
Daniel Kądziela 3a
Mateusz Auguścik 6a

Cecylia Kotowicz
Renata Łoszewska

IX Powiatowy Festiwal Piosenki "Śpiewaj razem z nami"
organizator: SP4

kategoria: solista
II miejsce: Maciej Sawicki 6a
wyróżnienie: Agata Łomińska 6a

Renata Gowin

Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego w Szachach w roku 2012/13
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, szkoły

Klasyfikacja generalna:
indywidualna: II miejsce
Patryk Michałowski 4a, 29,5 pkt.
drużynowa: II miejsce SP4, 112 pkt.
kategoria juniorów do lat 11:
I miejsce Patryk Michałowski
kategoria juniorów do lat 9:
III miejsce Mariusz Suski

klasyfikacja generalna - wyniki indywidualne

Jerzy Komorowski

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno, dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa 0 - III
II miejsce: Szymon Romański 2a
III miejsce: Aleksander Makowski 0d
III miejsce: Dawid Gębarski 3b
wyróżnienie: Julia Mroczek 3b
Grupa wiekowa IV - VI
I miejsce: Julia Bąba 4a
II miejsce: Igor Jaszczyszyn 4a
II miejsce: Patrycja Kostrzewa 6b
II miejsce: Paulina Zielińska 6b
Wyróżnienie: Natalia Suska 6b

Alina Giza
Irena Sokołowska
Joanna Citlak
Grażyna Kaczorowska
Joanna Wiśniewska

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater. Moje ulubione miejsce."
organizator: Ognisko Plastyczne w Grodzisku Maz.

II miejsce: Adam Sala 4a

Renata Gowin

Konkurs fotograficzny "Ciemość widzę..."
organizator: Ognisko Plastyczne w Grodzisku Maz.

III miejsce: Miłosz Wolny 4b

Renata Gowin

Konkurs "Nasza książka"
organizator: Biblioteka Publiczna w Grodzisku Maz.

Kategoria "Najciekawsza opowieść o zwierzętach"
I miejsce: Oliwia Fijałkowska 2c
Kategoria "Historia mojej podróży"
I miejsce: Hubert Gałajda 2c
Kategoria "Najlepsza książka"
III miejsce: Daniel Kądziela 3a
Wyróżnienia: Zuzanna Głębińska 2c, Julia Mroczek 3b, Aleks Szewczak-Kuciński 2c, Adrian Sobczak 2c, Joanna Matuszek 5b, Katarzyna Głowacka 5b.

Danuta Kołodziejczyk
Mirosława Roman
Grażyna Kaczorowska
Katarzyna Romańska

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

wyróżnienie: Wiktoria Gut 5b
za pracę "Edward Taraszkiewicz - Żelazny"

Małgorzata Młotkowska

Międzyszkolny Konkurs "Nasi Wielcy Polacy - Janusz Korczak"
organizator: SP w Izdebnie Kościelnym

Kategoria "Portret Janusza Korczaka"
III miejsce: Sandra Gruszewska 5b

Zobacz zdjęcie

Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Moje spotkanie z mistrzem..." - prace plastyczne inspirowane dziełami mistrzów lub wariacje na ich temat.
organizator: SP w Kuklówce

I miejsce: Tomasz Burchard 5a
wyróżnienie: Miłosz Wolny 4b

praca Tomka        praca Miłosza

Renata Gowin

X Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

I miejsce: Izabella Cacko 3a
I miejsce: Daniel Kądziela 3a
I miejsce: Juliusz Ruszkiewicz 1a
wyróżnienie: Szymon Romański 2a

Katarzyna Romańska
Mirosława Roman
Mirosława Kępka
Joanna Citlak

Archidiecezjalny Konkurs "Santo Subito" o Bł. Janie Pawle II
Jan Paweł II w górach i na Mazurach (origami płaskie)

I miejsce: Maria Gałajda 0c
I miejsce: Jakub Osiadacz 1a
I miejsce: Kinga Codzel 2b
I miejsce: Patrycja Pasturkiewicz 3a

praca Marysi        praca Jakuba
praca Kingi        praca Patrycji

Cecylia Kotowicz
Renata Łoszewska

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA IV - VI
wyróżnienie: Mateusz Auguścik 6a

Wanda Pokrzywnicka

V Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"
organizator: Stowarzyszenie "EGIDA"

Złota Kurtyna: Teatr "Fantazja"
za spektakl "Królowa Śniegu"

Reżyser TT 2013: Joanna Citlak
Najlepsze role żeńskie:
Oliwia Strzelczyk - 2a, za rolę Gerdy
Angelika Tybor - 2a, za rolę Zbójniczki

Joanna Citlak

XIII edycja konkursu "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
"Harcerstwo wczoraj i dziś"
organizator: SP6

kategoria: PLĄS ZUCHOWY
I miejsce drużyna w składzie:
Michał Pietraszek 3b
Natalia Budny 3b
Jakub Jeznach 3b
Piotr Suski 3b
Szymon Chojnacki 3b

Joanna Kapuściak-Komoszka

Etap powiatowy konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

II miejsce drużyna w składzie:
Agata Suska 4b
Konrad Mgłosiek 5a
Anna Suska 6b

zdjęcie 1        zdjęcie 2

Bogumiła Krzywicka
Paweł Deluga
Beata Okonkowska

II Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków "Malowanie słowem"
organizator: Przedszkole nr 4 w Grodzisku Maz.

II miejsce: Kamila Świątek 0d
wyróżnienie: Jakub Kupiński 0d

Irena Sokołowska

Konkurs "Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima"
organizator: Biblioteka Publiczna w Grodzisku Maz.

konkurs recytatorski
I miejsce: Hubert Gałajda 2c
I miejsce: Szymon Romański 2a
konkurs plastyczny
I miejsce: Agata Stępniewska 2a

Joanna Citlak
Danuta Kołodziejczyk
Katarzyna Romańska

Konkurs: "Wiedza - Sport - Zabawa" pod hasłem "Mistrz dobrych manier"
organizator: SP Adamowizna

III miejsce drużyna w składzie:
Adrian Słowiński 1b
Kinga Codzel 2b
Piotr Suski 3b

Małgorzata Zientala

Ogólnopolski konkurs plastyczny: "Kwiaty Polskie na Mazowszu"
organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie

Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego: Sandra Gruszewska 5b
Wyróżnienie: Miłosz Wolny 4b

Renata Gowin

Konkurs plastyczny o tematyce antynikotynowej
organizator: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Maz.

Klasy I - III: "Nie pal przy mnie, proszę"
wyróżnienie: Julia Łuszczewska 2c
Klasy IV - VI: "Znajdź właściwe rozwiązanie"
II miejsce: Sandra Gruszewska 5b
III miejsce: Adam Sala 4a

Mirosława Kępka
Renata Gowin

Grodziski Konkurs Polonistyczny
organizator: SP Adamowizna

III miejsce drużyna w składzie:
Mateusz Auguścik 6a
Jakub Radziewicz 6a
Anna Pokropek 6b

Joanna Wiśniewska
Wanda Pokrzywnicka

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji w gminie:
II miejsce

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

INNE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów

W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy tytuł Szkoła Odkrywców Talentów, przyznawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie szkołom, które odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia swoich uczniów.

Sukcesy Daniela Kądzieli - ucznia klasy 3a

Daniel Kądziela jest uczniem szkoły muzycznej, trenuje taniec towarzyski oraz judo (UKS Piranie w Grodzisku Maz. - trener pan Marek Kowalski).

sukcesy Daniela strona klubu

Sukcesy Huberta Onuszkiewicza - ucznia klasy 3b

Hubert Onuszkiewicz trenuje judo (klub Judo Panda w Ursusie - trener pan Tomasz Staśkiewicz).

sukcesy Huberta strona klubu

Ogólnopolskie Mistrzostwa Milanówka w Judo

18 maja 2013 r. odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Milanówka w Judo pod patronatem Burmistrza. Uczeń klasy 5a Adrian Kapuściak zajął III miejsce w kategorii wagowej do 54 kg.

Międzynarodowe Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Judo

28 kwietnia 2013 r. odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Judo pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Uczeń klasy 5a Adrian Kapuściak zajął II miejsce w kategorii wagowej do 48 kg.

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Błonia w Judo

3 marca 2013 r. odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Błonia w Judo pod patronatem Burmistrza Miasta. Na starcie stanęło ok. 400 zawodników z 27 klubów z całej Polski. Patryk Michalski uczeń klasy 1a zajął III miejsce w kategorii wagowej do 26 kg.

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży

2 września 2012 r. odbył się w Milanówku Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży im. Grzegorza Axentowicza. III miejsce w kategorii do lat 10 zajęła uczennica klasy 4a - Weronika Filczak.


Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.