05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy 2014/2015

KONKURSY SZKOLNE

Szkolna Liga Ortograficzna
Konkurs plastyczny "Jesień wokół nas"
Konkurs fotograficzny "Jesteśmy aktywni na co dzień"
Konkurs czytelniczy dla klas II i III
Konkurs plastyczny "Razem tworzymy lepszy internet"
Konkurs plastyczny "Zabawka ze skrawka"
Konkurs matematyczny dla uczniów klas III SUPER RACHMISTRZ

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego w Szachach w roku 2014/15
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, szkoły

Klasyfikacja po VI turniejach:
kategoria juniorów do lat 11:
I miejsce: Patryk Michałowski 6a
III miejsce: Hubert Onuszkiewicz 5b
ogólna klasyfikacja indywidualna:
II miejsce: Patryk Michałowski 6a
klasyfikacja drużynowa: III miejsce SP4

Jerzy Komorowski

Rejonowy konkurs wiedzy "Życie i twórczość Józefa Chełmońskiego"
organizator: Gimnazjum w Radziejowicach oraz Gmina Radziejowice

I miejsce drużyna w składzie: Igor Jaszczyszyn 6a, Miłosz Wolny 6b

Małgorzata Młotkowska

Tenis stołowy dziewcząt - powiatowy finał
organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

II miejsce drużyna w składzie: Weronika Filczak 6a, Izabela Kozicka 6a, Agata Suska 6c

Paweł Deluga

XI Festiwal Piosenki
organizator: Szkoła Podstawowa nr 4

I miejsce: Szymon Romański 4a
II miejsce: Oliwia Fijałkowska 4c
wyróżnienie: Daniel Kądziela 5a

Renata Gowin
Marta Żółkiewska

Tenis stołowy chłopców - powiatowy finał
organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

II miejsce drużyna w składzie: Szymon Wiśniewski 4a, Albert Wiśniewski 6c, Miłosz Wolny 6b

Andrzej Faliszewski

Grodziski Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych
organizator: Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie

II miejsce drużyna w składzie: Oliwia Bukowska 4a, Oliwia Fijałkowska 4c, Hubert Gałajda 4c, Magdalena Kozłowska 5b, Przemysław Lutek 6a
II miejsce: Oliwia Fijałkowska 4c

Iwona Dobiesz
Elżbieta Stępień
Joanna Wiśniewska

Konkurs plastyczny "Bezpieczny uczeń"
organizator: Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto i Gmina" w Grodzisku Maz.

I miejsce: Martyna Bladowska 1c
III miejsce: Aleksander Bukowski 1a
wyróżnienie: Julia Adamiak 1d

zdjęcie 1zdjęcie 2

Danuta Kołodziejczyk
Mariola Socha
Agnieszka Gimbut

Konkurs "Ulubiony bohater bajek"
organizator: Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci w Grodzisku Maz.

I miejsce: Michalina Maciejewska 1b
I miejsce: Jakub Osipiak 1b
I miejsce: Jan Latoszek 1b

Monika Pytlarczyk

Konkurs czytelniczy na opowiadanie baśni, bajek i legend "Dawno, dawno temu"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa 0 - III
II miejsce: Adrianna Ziętek 1c
III miejsce: Michalina Maciejewska 1b
Grupa wiekowa IV - VI
III miejsce: Igor Jaszczyszyn 6a
wyróżnienie: Magdalena Kozłowska 5a

Katarzyna Romańska
Mariola Socha
Monika Pytlarczyk
Joanna Wiśniewska
Iwona Dobiesz

Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych: "Żołnierze Wyklęci. Bohaterowie naszej wolności".
organizator: Klub Historyczno-Dziennikarski w Grodzisku Mazowieckim

I miejsce: Igor Jaszczyszyn 6a
wyróżnienie: Piotr Suski 5b, Miłosz Wolny 6b

Małgorzata Młotkowska

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA IV - VI
I miejsce: Igor Jaszczyszyn 6a

Joanna Wiśniewska

X Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

I miejsce oraz Złota Nutka: Juliusz Ruszkiewicz 3a
II miejsce: Maria Gałajda 2b
III miejsce: Martyna Bladowska 1c
III miejsce: Marta Kądziela 2b
III miejsce: Emilia Romańska 0d

Katarzyna Romańska
Mirosława Kępka
Mirosława Roman
Mariola Socha
Irena Sokołowska

XV edycja konkursu "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
"Miasta partnerskie i zaprzyjaźnione z Grodziskiem Mazowieckim"
organizator: SP6

kategoria: turniej wiedzy dla klas 6
I miejsce drużyna w składzie:
Miłosz Wolny 6b
Igor Jaszczyszyn 6a
Hubert Majewski 6b
kategoria: konkurs plastyczny dla klas 4 i 5
I miejsce: Hubert Gałajda 4c
II miejsce: Aleks Szewczak-Kuciński 4c
III miejsce: Oliwia Fijałkowska 4c

Małgorzata Młotkowska
Renata Gowin

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2

kategoria: KLASY I - III
III miejsce: Mateusz Kania 3a

Mirosława Kępka

Archidiecezjalny Konkurs "Santo Subito" o świętym Janie Pawle II

I miejsce: Kinga Woźnicka 2b
finalistki:
Anna Rylska 2a, Aleksandra Dębska 5a

Cecylia Kotowicz
Renata Łoszewska

Etap powiatowy konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie:
Miłosz Wolny 6b
Piotr Suski 5b
Piotr Jastrzembski 4a

Bogumiła Krzywicka
Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas"
organizator: SP3

nagrodzeni:
Julia Bąba 6a, Hubert Onuszkiewicz 5b, Miłosz Wolny 6b, Maria Gałajda 2b, Gabriela Prokopowicz 5a, Wiktoria Figacz 5a, Kinga Woźnicka 2b
wyróżnieni:
Igor Jaszczyszyn 6a, Hubert Gałajda 4c

Renata Gowin
Mirosława Roman

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - Zwierzaki to nie pluszaki"
organizator: KRUS

etap gminny
III miejsce: Hubert Gałajda 4c

Renata Gowin

VII Przegląd Teatrów Amatorskich im. Hipolita Szczerkowskiego "Totalnie Teatralnie"
organizator: Stowarzyszenie "EGIDA"

Najlepsza rola męska: Igor Jaszczyszyn 6a

Iwona Dobiesz

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Biegaj, pływaj, skacz w dal z nami - wysportowanymi Skarbowcami"
organizator: Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II z siedzibą w Bydgoszczy

II miejsce: Aleksandra Dębska 5a

Renata Gowin

INNE SUKCESY

Nasi uczniowie trenują w klubach sportowych:

UKS SPORTING Grodzisk Mazowiecki
UKS PIRANIE Grodzisk Mazowiecki
Grodziski Klub Koszykarski
Akademia Piłkarska LKS Chlebnia
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
UKS Karate Grodzisk Mazowiecki
Klub Judo PANDA Warszawa
Karate Klub Pruszków
Klub Tańca "JAREMI"
Studio Tańca MW

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.