05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy 2015/2016

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs plastyczno-literacki o św. Urszuli Ledóchowskiej w 150 rocznicę urodzin
organizator: Zgromadzenie Sióstr Urszulanek

III miejsce: Kinga Woźnicka 3b

Cecylia Kotowicz

Konkurs plastyczny "Szkoła dawniej i dziś"
organizator: SP4 Grodzisk Maz.

Grupa wiekowa 1-3
I miejsce: Aleksander Bukowski 2a
II miejsce: Wiktoria Szymaniak 2c
III miejsce: Patryk Gruszewski 3a
Wyróżnienia: Maria Gałajda 3b, Marta Kądziela 3b
Grupa wiekowa 4-6
I miejsce: Hubert Onuszkiewicz 6b
II miejsce: Hanna Kurowska 6a
II miejsce: Daniel Kądziela 6a
III miejsce: Aleksandra Olejniczak 5b
Wyróżnienia: Hubert Gałajda 5c, Oliwia Fijałkowska 5c

Renata Gowin

Konkurs plastyczny pod hasłem "Bezpieczny uczeń"
organizator: Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto i Gmina"

II miejsce: Paulina Mikusek 1a
wyróżnienie: Aleksandra Kalota 1a

Mirosława Kępka

Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego w Szachach w roku 2015/16
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, szkoły

Klasyfikacja indywidualna (juniorzy do lat 13):
I turniej: Mariusz Suski 5c (III m.)
II turniej: Mariusz Suski 5c (II m.)
III turniej: Hubert Onuszkiewicz 6b (III m.)
Klasyfikacja drużynowa (po czterech turniejach):
SP4 - III m. (81 pkt)

Jerzy Komorowski

Konkurs recytatorski "Oczaruj mnie swoim bohaterem literackim"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

Grupa wiekowa 1-3
III miejsce: Martyna Bladowska 2c
III miejsce: Amelia Tępińska 2a
Wyróżnienia: Alicja Paczóska 1a, Paweł Wojciechowski 1a, Michalina Maciejewska 2b, Julia Adydan 3a.
Grupa wiekowa 4-6
III miejsce: Alicja Jaroszek 5a

Joanna Wiśniewska
Mirosława Kępka
Monika Pytlarczyk
Grażyna Kaczorowska
Mariola Socha
Danuta Kołodziejczyk

IV edycja międzypowiatowego konkursu historycznego "Odkrywamy naszą historię"

wyróżnienie: Aleks Szewczak-Kuciński 5c
wyróżnienie: Daniel Kądziela 6a

zd. 1zd. 2zd. 3

Małgorzata Młotkowska

V Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych
organizator: Klub Historyczno-Dziennikarski w Grodzisku Mazowieckim

II miejsce: Piotr Suski 6b
III miejsce: Katarzyna Wojciechowska 5b

Małgorzata Młotkowska

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA I - III
III miejsce: Martyna Bladowska 2c
GRUPA WIEKOWA IV - VI
I miejsce: Szymon Romański 5a

Mariola Socha
Joanna Wiśniewska

XI Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

I miejsce: Bartłomiej Cacko 3a
II miejsce: Maria Gałajda 3b
II miejsce: Marta Kądziela 3b
II miejsce: Paweł Wojciechowski 1a

Mirosława Kępka
Mirosława Roman
Grażyna Kaczorowska

Grodziski Konkurs Matematyczny
organizator: SP2 Grodzisk Maz.

kategoria: KLASY IV - VI
II miejsce: Aleksandra Dębska 6a

Beata Bogucka

Regionalny Konkurs Plastyczny "Tolerancja"
organizator: Ośrodek Kultury OKej w Brwinowie

nagroda: Hanna Kurowska 6a
wyróżnienie: Aleksander Bukowski 2a

Renata Gowin

Gminny Konkurs Polonistyczny "Jeżycjada"
organizator: SP1 Grodzisk Maz.

klasyfikacja drużynowa:
II miejsce drużyna w składzie: Hubert Gałajda 5c, Mikołaj Domżalski 5c, Magdalena Kozłowska 6a

Elżbieta Stępień
Katarzyna Romańska

XVI Międzyszkolny Konkurs "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
organizator: SP6 Grodzisk Maz.

konkurs plastyczny
I miejsce: Aleksandra Olejniczak 5b
III miejsce: Oliwia Fijałkowska 5c
III miejsce: Hubert Gałajda 5c

Renata Gowin

XIV Konkurs Piosenki Międzynarodowej "Piosenka nie zna granic"
organizator: ZSP w Międzyborowie

I miejsce: Juliusz Ruszkiewicz 4a
III miejsce: duet - Amelia Czarnecka 6a, Daniel Kądziela 6a

zdjęcie

Renata Gowin

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych
organizator: PSZS w Grodzisku Maz.

III miejsce drużyna w składzie: Piotr Jastrzembski 5a, Oskar Czechowski 5a, Damian Pytlarczyk 5a, Mikołaj Meszka 5a, Bartłomiej Dżugała 5a, Kamil Kwiecień 4b, Daniel Siwek 4b, Jakub Kwiecień 5c, Mateusz Siemiątkowski 5c, Hayk Markosyan 5c, Krystian Świdlicki 6b, Barłomiej Golański 6a

Paweł Deluga

Etap powiatowy konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie:
Piotr Suski 6b
Piotr Jastrzembski 5a
Daniel Siwek 4b

Bogumiła Krzywicka
Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska

Konkurs: "Wiedza - Sport - Zabawa". Julian Tuwim
organizator: SP Adamowizna

III miejsce drużyna w składzie:
Alicja Paczóska 1a
Julia Lipińska 2c
Bartosz Cacko 3a

Małgorzata Zientala

II Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona
organizator: Mszczonowski Ośrodek Kultury

I miejsce: Szymon Wierzbicki 4b

Iwona Dobiesz

Konkurs plastyczny "Nasi wielcy Polacy - wybitni sportowcy"
organizator: SP Izdebno

kategoria I - III
II miejsce: Kinga Woźnicka 3b
kategoria IV - VI
II miejsce: Aleksandra Olejniczak 5b

Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas"
organizator: SP3 Grodzisk Maz.

Nagrodzeni:
Aleks Szewczak-Kuciński 5c, Hubert Onuszkiewicz 6b, Katarzyna Tokarz 5b, Kinga Codzel 5b, Hanna Kurowska 6a, Milena Zagańczyk 4b

Renata Gowin

Konkurs "Mój lapbooks"
organizator: Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci

I miejsce: Michalina Maciejewska 2b
I miejsce: Aleksander Bukowski 2a
I miejsce: Julia Kacprzyk 2a
Wyróżnienia: Kinga Woźnicka 3b, Patryk Gruszewski 3a, Oliwia Kuleta 2a, Weronika Stefanik 2c, Anna Figacz 2c

Danuta Kołodziejczyk
Monika Pytlarczyk
Mariola Socha
Grażyna Kaczorowska
Mirosława Roman

Grodziska Olimpiada Sportowa

w ogólnej klasyfikacji w gminie:
III miejsce

Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska
Paweł Deluga

Etap wojewódzki konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizatorzy: Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji, Kuratorium Oświaty i Biuro Edukacji m.st. Warszawy

III miejsce drużyna w składzie:
Piotr Suski 6b
Piotr Jastrzembski 5a
Daniel Siwek 4b

Bogumiła Krzywicka
Andrzej Faliszewski
Paweł Deluga

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne zabawy podczas wakacji"
organizator: KRUS

etap gminny
I miejsce: Zuzanna Osiadacz 6a

Renata Gowin

INNE SUKCESY

Nasi uczniowie trenują w klubach sportowych:

UKS SPORTING Grodzisk Mazowiecki
UKS PIRANIE Grodzisk Mazowiecki
Grodziski Klub Koszykarski
Akademia Piłkarska LKS Chlebnia
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
UKS Karate Grodzisk Mazowiecki
Klub Judo PANDA Warszawa
Karate Klub Pruszków
Klub Tańca "JAREMI"
Studio Tańca MW

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.