05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Sprawdzian po klasie 6
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy 2016/2017

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego w Szachach w roku 2016/17
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, szkoły

Klasyfikacja indywidualna:
juniorzy do lat 13
I turniej: Tomasz Sęczek 6c (III m.)
III turniej: Mariusz Suski 6c (I m.)
Hubert Gałajda 6c (II m.)
Tomasz Sęczek 6c (III m.)
IV turniej: Tomasz Sęczek 6c (I m.)
Wiktor Jędral 6c (III m.)
V turniej: Mariusz Suski 6c (I m.)
juniorki do lat 9
III turniej: Karolina Gałajda 1b (III m.)
IV turniej: Karolina Gałajda 1b (I m.)
V turniej: Karolina Gałajda 1b (II m.)
Klasyfikacja drużynowa:
I turniej - III m.
III turniej - II m.
IV turniej - I m.
VI turniej - III m.
Ogólna klasyfikacja - III miejsce

Jerzy Komorowski

XII Festiwal Piosenki
organizator: Szkoła Podstawowa nr 4

III miejsce: Juliusz Ruszkiewicz 5a
wyróżnienie: Oliwia Fijałkowska 6c
wyróżnienie: Julia Pilaszek 6a
wyróżnienie: Szymon Romański 6a

Renata Gowin

Grodziski Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych
organizator: Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie

III miejsce: Katarzyna Tokarz 6b

Joanna Wiśniewska

Konkurs sklejania plastikowych figurek piłkarzy
organizator: Klub Modelarski oraz firma Mirage Hobby

I miejsce: Kinga Codzel 6b
II miejsce: Hubert Gałajda 6c
III miejsce: Aleks Szewczak-Kuciński 6c

 

Konkurs "Oczaruj mnie... literaturą polską"
organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Maz.

kategoria audiobook
II miejsce: Oliwia Strzelczyk 6a
III miejsce: Martyna Bladowska 3c

Joanna Wiśniewska
Zofia Kłosińska
rodzice

Konkurs "Nasi wielcy Polacy - Henryk Sienkiewicz"
organizator: Szkoła Podstawowa w Izdebnie

konkurs plastyczny
I miejsce: Michał Sobczak 3d
wyróżnienie: Aleksander Bukowski 3a
wyróżnienie: Karol Szulimowicz 3d
prezentacja multimedialna
I miejsce: Hubert Gałajda 6c
wiedza o życiu i twórczości H. Sienkiewicza
II miejsce: Kinga Codzel 6b

Agnieszka Gimbut
Danuta Kołodziejczyk
Renata Gowin
Marta Żółkiewska

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego
organizator: Szkoła Podstawowa nr 1

kategoria klas V
III miejsce: Mateusz Kania 5a

Sylwia Ręgowska
Anna Tarłowska

VI Powiatowy Konkurs "Żołnierze Wyklęci - bohaterowie naszej wolności"
organizator: Powiatowy Klub Historyczno-Dziennikarski w Grodzisku Maz.

I miejsce: Klaudia Banaszek 6b
I miejsce: Katarzyna Wojciechowska 6b
II miejsce: Szymon Wierzbicki 5b
wyróżnienie: Ksawery Chołuj 6b

Małgorzata Młotkowska

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
organizator: Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

GRUPA WIEKOWA I - III
wyróżnienie: Martyna Bladowska 3c

Zofia Kłosińska

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas 3
organizator: Szkoła Podstawowa nr 2

wyróżnienie: Adrianna Ziętek 3a
wyróżnienie: Alex Dulko-Betlejewski 3b

Sylwia Ręgowska

XII Powiatowy Konkurs Muzyczny "Sopranem i basem, czyli polska piosenka na grodziskiej scenie"
organizator: SP Adamowizna

kategoria: Skrzaty
I miejsce: Karolina Gałajda 1b
kategoria: Krasnale
II miejsce: Łucja Krajewska 1a
II miejsce: Aleksandra Okrasa 1b
II miejsce: Emilia Romańska 1b
kategoria: Smerfy
III miejsce: Kinga Rutkowska 3d
III miejsce: Marta Kądziela 4b

Mirosława Roman
Grażyna Kaczorowska
Agnieszka Gimbut
Renata Gowin
Katarzyna Romańska

Konkurs fotograficzny "Pociąg do zdrowia"
organizator: SP4 Grodzisk Maz.

Grupa wiekowa 1-3
II miejsce: Oliwia Piotrowska 2b
Grupa wiekowa 4-6
II miejsce: Tatiana Bierieżnow 6c
II miejsce: Hubert Gałajda 6c
III miejsce: Lidia Kitajewska 6b
III miejsce: Katarzyna Wojciechowska 6b
Wyróżnienia: Katarzyna Tokarz 6b, Oliwia Bukowska 6a, Klaudia Banaszek 6b

 

XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
organizator: SP6 Grodzisk Maz.

konkurs wiedzy
I miejsce drużyna w składzie: Kinga Codzel 6b, Hubert Gałajda 6c, Szymon Romański 6a konkurs plastyczny
"Grodzisk Mazowiecki w malarstwie"

I miejsce: Aleksandra Olejniczak 6b
I miejsce: Mateusz Małolepszy 5a
II miejsce: Marta Kądziela 4b

Małgorzata Młotkowska
Renata Gowin

II Gminny Konkurs Polonistyczny "Jeżycjada"
organizator: SP1 Grodzisk Maz.

klasyfikacja drużynowa:
III miejsce drużyna w składzie: Oliwia Wojtyszczak 5a, Szymon Romański 6a, Mikołaj Domżalski 6c

Elżbieta Stępień
Joanna Wiśniewska
Katarzyna Romańska

Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa
organizator: Urząd Dzielnicy Warszawa Ursus

kategoria dziewcząt do lat 7
II miejsce : Karolina Gałajda 1a

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych
organizator: PSZS w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie: Piotr Jastrzembski 6a, Oskar Czechowski 6a, Damian Pytlarczyk 6a, Mikołaj Meszka 6a, Bartłomiej Dżugała 6a, Kamil Kwiecień 5b, Daniel Siwek 5b, Mateusz Chmiel 6b, Hubert Gałajda 6c, Jakub Kwiecień 6c, Mateusz Siemiątkowski 6c, Hayk Markosyan 6c

III miejsce w zawodach międzypowiatowych

Paweł Deluga

VI edycja Archidiecezjalnego Konkursu "Santo Subito": Warszawa św. Jana Pawła II

II miejsce: Jakub Osiadacz 5a

Cecylia Kotowicz

Etap powiatowy konkursu "Policjanci są wśród nas"
organizator: Komenda Policji w Grodzisku Maz.

I miejsce drużyna w składzie:
Karol Siemiątkowski 4a
Piotr Jastrzembski 6a
Daniel Siwek 5b

II miejsce w etapie wojewódzkim

Bogumiła Krzywicka
Andrzej Faliszewski
Beata Okonkowska

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Międzynarodowej
organizator: SP Międzyborów

wyróżnienie: Juliusz Ruszkiewicz 5a

Renata Gowin

Konkurs "II wojna światowa w oczach dziecka"
organizator: SP6 w Grodzisku Maz.

kategoria plastyczna:
III miejsce: Michalina Jelińska 6b
III miejsce: Ksawery Chołuj 6b
kategoria literacka - kartka z pamiętnika:
wyróżnienia: Lidia Kitajewska 6b, Kinga Codzel 6b, Katarzyna Tokarz 6b

Joanna Wiśniewska
Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Różni a równi"
organizator: Starostwo Powiatowe w Grodzisku Maz.

I miejsce: Marcin Dębski 4a
wyróżnienia: Paweł Kozłowski 5a, Jakub Osiadacz 5a

Renata Gowin

INNE SUKCESY

Nasi uczniowie trenują w klubach sportowych:

UKS SPORTING Grodzisk Mazowiecki
UKS PIRANIE Grodzisk Mazowiecki
Grodziski Klub Koszykarski
Akademia Piłkarska LKS Chlebnia
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
UKS Karate Grodzisk Mazowiecki
Klub Judo PANDA Warszawa
Karate Klub Pruszków
Klub Tańca "JAREMI"
Studio Tańca MW

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.