05-825 Grodzisk Maz. ul. Zielony Rynek 2          tel.: 22 755 51 55, 22 755 55 07, fax: 22 755 60 77          e-mail: sp4grodzisk@home.pl

AKTUALNOŚCI

  Strona główna
  Ważne informacje
  Kronika
  Kalendarz
  Plan lekcji

O SZKOLE

  Historia
  Patron
  Symbole szkolne
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada rodziców
  Biblioteka
  Świetlica
  Pedagog
  Dokumenty szkolne
  Napisali o nas
  Inne informacje

UCZNIOWIE

  Klasy, wychowawcy
  Samorząd uczniowski
  Rzecznik Praw Ucznia
  Absolwenci
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  Bezpieczniczek

NAUKA I ZABAWA

  Przedmioty
  Zajęcia pozalekcyjne
  Wycieczki
  Galeria zdjęć

RÓŻNE

  Grodzisk Maz.
  Ciekawe strony
  Wesoła szkoła
  Archiwum
  Podziękowania
  Rozkład jazdy autobusów

Nasze sukcesy 2018/2019

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs

Osiągnięcia w konkursie

Nauczyciel przygotowujący/Opiekun

VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych w Szachach
organizator: GKSz im. M. Najdorfa, szkoły

Klasyfikacja indywidualna:
juniorzy do lat 8
II turniej: Kamil Wasiak (III m.)
juniorki do lat 10
II turniej: Karolina Gałajda (I m.)
juniorzy do lat 15
II turniej: Mariusz Suski (II m.)

Klasyfikacja drużynowa:
I turniej - II m.
III turniej - III m.

Jerzy Komorowski
Adam Paschke

Konkurs fotograficzny "Moja mała ojczyzna"
organizator: Zespół Szkół nr 2 Milanówek

I miejsce: Aleksandra Olejniczak 8b

Renata Gowin

Konkurs plastyczny "Jestem Europejczykiem. Dbam o środowisko"
organizator: Punkt Informacji Europejskiej Direct-Warszawa)

wyróżnienie:
Maria Łuszczewska 7a
Mateusz Małolepszy 7a

Renata Gowin

Konkurs piosenki angielskiej "You can sing"
organizator: Zespół Szkół Techniczno- Licealnych nr 2 w Grodzisku Maz.

I miejsce:
Amelia Czarnecka 3bG

Ewa Banaszczyk

Konkurs plastyczny"Śmieciozabawka"
organizator: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Adamowiźnie

kategoria: klasy 0-I
I miejsce: Hubert Tępiński 1b
wyróżnienie: Kacper Walenicki 1b
kategoria: klasy II-III
III miejsce: Łucja Krajewska 3a
III miejsce: Łukasz Traczyk 3a

Małgorzata Zientala
Mirosława Roman

Międzyszkolne Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia 2019
organizator: Szkoła Podstawowa Azymut w Pruszkowie

kategoria: klasy II
I miejsce: Gabriela Żelechowska 2b
III miejsce: Mateusz Zyzek 2a
kategoria: klasy III
III miejsce: Fabian Sprzączak 3b
W kategorii klas II nasza szkoła zajęła I miejsce, a kategorii klas III - II miejsce

Małgorzata Zientala
Mirosława Roman

X Powiatowa Olimpiada Matematyczna
organizator: SP2 Grodzisk Mazowiecki

III miejsce:
Aleksandra Dębska 3aG

Jolanta Misiak

Konkurs wokalny "Kolędnicy wędrownicy"
organizator: Przedszkole nr 1 w Milanówku

II miejsce:
Juliusz Ruszkiewicz 7a

Renata Gowin

XIV Gminny Konkurs Języka Angielskiego ,The Greatest British Bands'
organizator: SP5 Grodzisk Maz.

III miejsce:
Damian Kosowski 3cG

Ewa Banaszczyk

II edycja Gminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "Keep calm and sing a song"
organizator: SP6 Grodzisk Maz.

II miejsce:
Oliwia Fijałkowska 8c

Renata Gowin

V edycja Międzyszkolnego Konkursu "Dawno temu w Grodzisku"
organizator: SP4 Grodzisk Maz.

I miejsce: Alicja Jasiak 3aG
II miejsce: Szymon Romański 8a
III miejsce: Juliusz Ruszkiewicz 7c

Grażyna Brożek
Katarzyna Romańska

XIX edycja Międzyszkolnego Konkursu "Grodzisk - moja mała ojczyzna"
organizator: SP6 Grodzisk Maz.

część plastyczna, klasy 4-7, praca na temat ochrony środowiska
I miejsce: Aleksandra Witaszek 6b
II miejsce: Marta Kądziela 6b

Renata Gowin

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - maszyna pracuje, dziecko obserwuje"
organizator: KRUS Błonie

I miejsce: Maria Gałajda 6a
wyróżnienie: Jakub Osiadacz 7a

Renata Gowin

Nasi uczniowie trenują w klubach sportowych:

UKS SPORTING Grodzisk Mazowiecki
UKS PIRANIE Grodzisk Mazowiecki
Grodziski Klub Koszykarski
Akademia Piłkarska LKS Chlebnia
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
UKS Karate Grodzisk Mazowiecki
Klub Judo PANDA Warszawa
Karate Klub Pruszków
Klub Tańca "JAREMI"
Studio Tańca MW

Strona Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Maz. Wszystkie prawa zastrzeżone.